Drodzy Partnerzy!

 

Wspólnie z Oracle mamy przyjemność zaprosić Państwa na kolejne spotkania w sieci.
W lipcu zaplanowaliśmy:

WARSZTATY ZDALNE: 14.07.2020 godz.: 10:00 (j.pol.)

Autonomiczne bazy danych

[wpcdt-countdown id=”3926″]

Oracle Autonomous Database Cloud to pierwsza na świecie autonomiczna baza danych oferująca nowy standard zarządzania danymi.Autonomous Database upraszcza infrastrukturę oraz eliminuje błędy ludzkie i ręczne zarządzanie, pomagając zapewnić wyższy poziom niezawodności i bezpieczeństwa, a także większą sprawność operacyjną przy niższych kosztach.

 

Autonomiczna baza danych ma trzy nadrzędne cele:

 • Zapewnienie maksymalnego czasu pracy i wydajności bazy danych
 • Zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa bazy danych, w tym poprawek i pakietów naprawczych
 • Wyeliminowanie ręcznych, podatnych na błędy zadań zarządzania związanych z automatyzacją
 • Umożliwienie administratorom baz danych zastosowania ich wiedzy do działań o wyższych priorytetach

 

Serdecznie zapraszamy…

Prowadzący:
Bogusław Porada

WARSZTATY ZDALNE: 21.07.2020 godz.: 10:00 (j.ang.)

Developer Cloud Service and DevOps

[wpcdt-countdown id=”3275″]

Kolejne spotkanie z tematyki DevOps poprowadzi trener z Oracle: Alper ÖZIŞIK, Oracle EMEA A&C Cloud Adoption & Implementation Consultant. To nasza najnowsza zmiana i propozycja. Zachęcamy do rejestracji aby dowiedzieć się więcej, poszerzyć i uzupełnić swoją wiedzę z tematyki DevOPs.

DevOps to najbardziej popularne podejście do wytwarzania oprogramowania i zarządzania nim przez jeden zintegrowany zespół znający bardzo dobrze zarówno wewnętrzną architekturę rozwiązania jak i platformę, na której ono działa. Połączenie rozwoju oprogramowania (Dev…) z jego utrzymaniem (…Ops) w jednym zespole daje maksymalnie krótki czas wdrożenia zmian do systemu oraz zapewnia płynną wymianę informacji pomiędzy sekcjami programistów i utrzymaniowców bez zbędnych formalizmów tak charakterystycznych dla klasycznego podejścia, gdzie sekcje te są od siebie oddzielone.

Korzyści z podejścia DevOps widoczne są jednak dopiero przy wsparciu narzędzi które umożliwiają całkowitą automatyzację cyklu wytwarzania oprogramowania. Szczególnie widoczne jest to w środowisku chmury obliczeniowej, gdzie zarówno kod źródłowy aplikacji jak i potrzebna do jej działania infrastruktura mogą być zarządzane przy pomocy tego samego narzędzia. Oracle oferuje w pakiecie z każdą usługą na swojej platformie chmurowej nowoczesne narzędzie wspomagające podejście DevOps: Developer Cloud Service.

 

Serdecznie zapraszamy…

UWAGA! Linki przekieruje Państwa do strony rejestracyjnej Oracle. Po akceptacji, zostanie przesłany docelowy link rejestracyjny. Przewidujemy start na godz.: 10:00 i koniec na godz 15:00. W odrębnym mailu, zostanie wysłany link do platformy ZOOM.

 

To wydarzenie jest ograniczone do aktywnych członków OPN. Podczas rejestracji zostaniesz poproszony o zalogowanie się przy użyciu pojedynczego konta Oracle, które jest zarejestrowane na aktywnym identyfikatorze firmy OPN. Jeśli nie masz konta Oracle zarejestrowanego na Twój identyfikator firmy OPN, utwórz / skonfiguruj swoje konto w Oracle Partner Store. Uwaga: Tylko firmowe adresy e-mail są akceptowane do rejestracji zdarzeń.

Proszę o informacje jeśli pojawią się dodatkowe pytania
Kontakt:
Ilona Górska
Senior Business Marketing Specialist
mob.tel.: +48 692 452 079
e-mail: ilona.gorska@arrow.com

Oracle Cloud Center of Excellence zapewnia społeczności Partnerów wyłączny dostęp do szerokiej gamy usług, które umożliwiają im zwiększenie przychodów. Partnerzy mogą w pełni korzystać ze wszystkich umiejętności technicznych i wiedzy specjalistów, a także z możliwości międzynarodowego marketingu Oracle.

 

Niezależnie od tego, czy Partner potrzebuje profesjonalnej przestrzeni na prezentację lub spotkanie biznesowe, asysty technicznej ekspertów Oracle w celu migracji lub aktualizacji swojego rozwiązania, specjalistycznego szkolenia dla swoich pracowników, czy też jest zainteresowany wspólną kampanią marketingową – znajdzie to w Oracle Cloud Center of Excellence.

Oracle Innovation and Modernization Center (IMC) wspiera Partnerów we wdrażaniu technologii i chmury Oracle. Aby móc w pełni wykorzystać najnowsze funkcje technologii Oracle i sprostać rosnącym wymaganiom w zakresie nowoczesnych rozwiązań biznesowych, należy zmodernizować i zaktualizować dotychczas stosowane rozwiązania. Nasi eksperci udzielają bezpłatnych porad w bezpiecznym środowisku pracy.

 

Oracle Innovation and Modernization Center oferuje wyłącznie Partnerom:

 • Lokalny dostęp do porad doświadczonych konsultantów.
 • Bezpłatne wsparcie migracji i aktualizacji.
 • Bezpłatne wskazówki i najlepsze procedury.
 • Laboratoria innowacji w chmurze Oracle.
 • Szkolenia online dla programistów i aktualizacje technologii.
 • Dostęp do zasobów na wyłączność.

Oracle Partner Academy oferuje program szkoleń obejmujący pełną gamę produktów Oracle (PaaS, IaaS, SaaS, sprzęt, oprogramowanie oraz aplikacje) i zaprojektowany z myślą o potrzebach Partnerów.

 

Przykładowo dzięki temu, że kursy są krótkie, Partnerzy spędzą mniej czasu poza biurem.

 

Wszystkie kursy są prowadzone przez profesjonalnych instruktorów mających doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań i produktów Oracle na całym świecie.

 

Oracle Partner Academy oferuje:

 • Dedykowane kursy przeznaczone wyłącznie dla Partnerów Oracle i dostosowane do ich wymagań
 • Doświadczonych nauczycieli mających na koncie wiele wdrożeń Oracle.
 • Zniżki na szkolenia, zapewniające szybki zwrot z inwestycji.
 • Silne wsparcie na drodze do uzyskania specjalizacji.
 • Program zapewniający optymalne wykorzystanie czasu szkolenia.
 • Możliwości nawiązywania kontaktów z innymi Partnerami i ekspertami Oracle.

Oracle Partner Studio zapewnia Partnerom miejsce, gdzie mogą spotkać się z dotychczasowymi i potencjalnymi klientami, aby zaprezentować im swoje rozwiązania działające na platformie Oracle. Studio jest otwarte dla wszystkich Partnerów, którzy są członkami Oracle PartnerNetwork (OPN).

 

Oracle Partner Studio oferuje:

 • Dostęp do wsparcia sprzedaży i marketingu zapewniany przez Oracle, w tym możliwość udziału we wspólnych kampaniach marketingowych, sesjach przekazywania wiedzy i imprezach.
 • Dostęp do Klubu Architektów, który spotyka się co kwartał w celu omówienia architektur i nowych form rozwiązań, wymiany najlepszych procedur i zdobycia nowych umiejętności technicznych.
 • Dostęp do Cloud Corner, gdzie każdy może „dotknąć chmury” i doznać pierwszych wrażeń w podróży do chmury.
Archiwum
Organizatorzy